Kompleksowa archiwizacja danych procesowych

Archiwizacja danych zakładowych to kluczowe źródło wiedzy o przebiegu procesów kontrolowanych za pomocą systemów SCADA, ERP lub MES. Niezawodny i ciągły dostęp do danych z produkcji ma zasadnicze znaczenie dla utrzymania konkurencyjności i efektywności przedsiębiorstw.

W czasie naszego szkolenia on-line zapoznasz się z metodami zarządzania danymi procesowymi „hot” , „warm” i „cold” data. Dowiesz się również, jaki nowe funkcjonalności zapewniają nam przemysłowe narzędzia do archiwizacji danych.

W czasie prezentacji praktycznej zobaczysz, jak wygląda konfigurowanie narzędzia Hyper Historian – wydajnego archiwizatora danych od firmy ICONICS. Pokażemy ponadto sposoby na prosty dostęp do zarchiwizowanych informacji – zarówno w formie surowej (m.in. dzięki wbudowanemu silnikowi zapytań SQL), jak i poprzez wizualizację na responsywnych pulpitach menadżerskich.

Dowiedz się, jak konfigurować automatyczne raporty o danych archiwalnych w różnych formatach (pdf, html, csv, excel) oraz publikować je w wiadomościach e-mail i lokalizacjach sieciowych. Nie musisz umieć programować, aby to osiągnąć!

Agenda Webinaru:

 1. Przedstawienie firm ICONICS oraz Elmark Automatyka.
 2. Narzędzia archiwizacji od ICONICS, które pozwolą Ci utrzymać konkurencyjność firmy.
 3. Co musisz wiedzieć o produktach ICONICS w kontekście archiwizacji?
 4. Prezentacja praktyczna
  • podstawy konfiguracji Hyper Historian – bez programowania,
  • dostęp do danych archiwalnych: interfejs SQL, automatyczne raporty…,
  • wizualizacja danych archiwalnych – natywne wykresy oraz pulpity menedżerskie.
 5. Podsumowanie i pytania.

 

Zarejestruj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysyłaniem informacji handlowej, uczestnictwem w wydarzeniach oraz sprzedażą produktów lub usług przez Elmark Automatyka. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji tego tematu. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane będą przetwarzane do czasu ew. odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, a także prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Elmark Automatyka S.A. (ul. Niemcewicza 76, 05-075 Warszawa).

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Elmark Automatyka S.A.